پیام ویژه

» اخبار ستاد » شفاف سازی مالی نمایندگان ، خواسته به حق مردم است.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۲۲:۰۸

 کد خبر: 13482
 69 بازدید

شفاف سازی مالی نمایندگان ، خواسته به حق مردم است.

حجت الاسلام محمدزمان رضایی با اشاره به ایام الله دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی ایران را توجه و لطفی از جانب خداوند برشمرد و گفت: انقلاب اسلامی معجزه بود، معجزه بالاتر تداوم، استمرار و ماندگاری آن و موضوع سوم پیروزی های پی در پی انقلاب است.انقلابی که عظمتی به ما بخشید و ایرانی که نمی […]

حجت الاسلام محمدزمان رضایی با اشاره به ایام الله دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی ایران را توجه و لطفی از جانب خداوند برشمرد و گفت: انقلاب اسلامی معجزه بود، معجزه بالاتر تداوم، استمرار و ماندگاری آن و موضوع سوم پیروزی های پی در پی انقلاب است.انقلابی که عظمتی به ما بخشید و ایرانی که نمی توانست سیم خاردار درست کند اکنون « موشک سجیل ۲» درست می کند.

رضایی با بیان اینکه در زمان انتخابات دولتمردان نباید با برخی سخنان باعث دلسردی مردم شوند خاطرنشان کرد: در مواقع رأی گرفتن عده ای در خدمت مردم هستند اما پس از آن می گویند ما اختیاری نداریم.در دوران آقای رفسنجانی شخصی همین سخنان را گفته بود.خب سوال این است اگر اختیار ندارید چرا دوباره کاندید می شوید؟

خطیب نمازجمعه زیرآب با اشاره به رد صلاحیت تعدادی از نمایندگان مجلس اظهارداشت: انقلاب ما چارچوب دارد.اگر در چارچوب قرآن باشد دشمن نمی تواند در مقابل ما بایستد.نود نماینده ای که رد صلاحیت شدند متاسفانه بیشتر آنان فسادمالی داشتند.خب اینها چطور می توانند از انقلاب و ما دفاع کنند.

رضایی بحث شفاف سازی مالی کاندیداها را ملزم دانسته و به بیان شاخصه های نمایندگان پرداخت و گفت: مهمترین شاخصه نماینده جسارت، شجاعت و عدالت خواهی محض و حقیقی است.اولین چیزی که از نمایندگان می خواهیم و خواسته مردم است شفاف سازی مالی می باشد. امام جمعه زیرآب با بیان سخنی از مقام معظم رهبری درخصوص انتخابات  خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند : هرکسی ایران، امنیت و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات اقتصادی است باید در پای صندوق های رأی حضور داشته باشد و عزم و اراده ملت ایران را به تصویر بکشد.

رضایی با اشاره به واکنش رهبری در مقابل برخی سخنان درخصوص انتخابات حضور در صحنه را لازم دانسته و اظهارداشت: عده ای سخنانی گفتند که رهبری مجبور به واکنش شد و فرمودند : وقتی شما به دروغ می گویید انتخابات مهندسی شده و انتصابات است و از سویی مردم را دعوت به شرکت در انتخابات می کنید ، باعث دلسردی مردم می شود.دشمن اگر دشمنی کند ، دشمن است اما شما چرا دشمنی می کنید؟

خطیب نمازجمعه زیرآب درخصوص بحث مشکلات خودروسازی در کشور گفت: اینکه قطعه سازی عضو هیئت مدیره خودروسازان است واقعا تاسف دارد.چرا در بحث خودرو ترازی تعیین نمی کنند که هم به تولید داخلی ضربه وارد نشود و هم وضعیت افسار گسیخته قسمت ها کنترل شود.چرا عرضه حل این موضوع را ندارید؟ مردم از قیمت های افسارگسیخته خسته شدند ولی با همه سختی ها پای انقلاب ایستاده اند.

رضایی ادامه داد: ابتدایی ترین قانون اقتصاد این است که هرچه عرضه کم و تقاضا بیشتر باشد اجناس گران خواهد شد. باید کاری کنید که این اتفاق نیفتد و مردم در سختی نباشند.

‌حجت السلام محمدزمان رضایی امام جمعه شهر زیراب در خطبه های نماز جمعه با اشاره به ولادت های پیش رو خانواده را محبوب ترین بنا نزد خداوند دانسته و گفت: هیچ بنایی محبوب تر از خانواده نزد خداوند نیست.اما باید بدانیم دشمنی به نام ابلیس داریم.جنود شیطان در تلاش برای از هم پاشیدن بنیان خانواده هستند.

رضایی با بیان اینکه امروز نماد شیطان پرستی صهیونیست جهانی است افزود: صهیونیست جهانی نماد شیطان پرستی است که با رسانه های قدرتمند و فضای تبلیغاتی که در دست دارند با همه ابزارها به دنبال نابودی بنیان خانواده هستند.

خطیب نمازجمعه زیرآب بهترین راه نجات خانواده را ترویج اصول حاکم زندگی علوی و فاطمی دانست و اظهار داشت: توجه به اصول حاکم بر زندگی علوی و فاطمی راه نجات است.توجه به قرآن و دستورات پیامبر اهمیت دارد.

رضایی ضمن گلایه از متولیان فرهنگی تصریح کرد: متاسفانه عده ای به نام فرهنگ فیلم های مبتذل تولید می کنند.خیلی از چالش های کشور برمی گردد به متولیان فرهنگی جامعه.که عده ای از آنان در مواقعی که دشمن علیه ما قرار دارد آنها در جبهه استکبار می ایستند.

رضایی با اشاره به سانحه هواپیمای اوکراینی افزود: کاری به مباحث کارشناسی این حادثه نداریم اما عده ای منتظر بودند پایه های امنیت کشور را مورد تهاجم قرار دهند. چه خیانت بزرگی کردند کسانی که عظمت شکوه مراسم تجلیل از سردار سلیمانی را به حاشیه کشاندند.

خطیب نماز جمعه زیراب با بیان اینکه با ترویج فرهنگ علوی و فاطمی باید کانون خانواده را حفظ داشت با اشاره به اصول حاکم بر این نوع فرهنگ گفت: اصل های حاکم که باعث نجات خانواده می شود تعلیم اصل محبت، تکریم، سازگاری ، بردباری ، گذشت ، امانت داری، احترام متقابل و اصل معنویت است.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار ستاد , اسلایدر , خطبه ها
ارسال دیدگاه