پیام ویژه

» اخبار ستاد » اربعین قدرتی اثرگذار و مقدمه ظهور است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۹

 کد خبر: 13317
 149 بازدید

اربعین قدرتی اثرگذار و مقدمه ظهور است

حجت الاسلام محسن قبادیان امام جمعه موقت زیراب در خطبه های این هفته نماز جمعه به مراتب اثرگذاری انرژی های اطراف اشاره داشت و گفت: امروزه ثابت شده انرژی ها در میان کائنات باقی می ماند و از بین نمی رود. هر خبط و خطا و یا هر عمل حسنه و نیک در فضا باقی […]

حجت الاسلام محسن قبادیان امام جمعه موقت زیراب در خطبه های این هفته نماز جمعه به مراتب اثرگذاری انرژی های اطراف اشاره داشت و گفت: امروزه ثابت شده انرژی ها در میان کائنات باقی می ماند و از بین نمی رود. هر خبط و خطا و یا هر عمل حسنه و نیک در فضا باقی می ماند. اگر انرژی مثبت باشد اثر مثبت و اگر انرژی منفی باشد اثر منفی می گذارد.

قبادیان به مراتب علمی انرژی های مثبت و منفی بر مولکول های آب پرداخت و افزود: آزمایش دانشمندان ثابت کرده مولکول های آب شرب در سرچشمه زیباست و هرچه به شهر نزدیک تر می شود زشت می گردد. تاثیر صلوات بر زیبایی مولکول های آب نیز دیگر مورد است همچنین ثابت شده که هرچه به قبر امام رضا علیه السلام نزدیک می شوند درصد میکروب کاهش می یابد و همه اینها نتیجه اثرگذاری انرژی های مثبت و منفی است.

خطیب نماز جمعه زیرآب با توجه به آیات قرآن سجده را بهترین حالت نزدیکی به خدا و اطمینان قلبی برشمرد و اظهار داشت : درحالت سجده انسانیت بروز می کند و انسان به خدا وصل می شود. چراکه منبعی سراسر مثبت وجود دارد .

قبادیان هجمه دشمن بر عزاداری برای امام حسین علیه السلام را باطل دانست و گفت: خدا شفا را در تربت امام حسین قرار داده است. این پیاده روی کربلا ، اشک برای مظلومیت اهل بیت ، خرج کردن برای عزاداری همه کارها برای امام حسین انرژی مثبت حاصل می کند.

‏ حجت الاسلام محسن قبادیان امام جمعه موقت زیرآب با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس برایمان همیشه مقدس بود و هست. جریان های خاصی در جامعه است که می خواهند دفاع ۸ ساله را مبدل به جنگ بر سر قدرت کنند. درصورتی که از طرف ایران اینگونه نبود و حقیقتا دفاع کردیم.

خطیب نماز جمعه زیرآب با اشاره به روایتی از امام سجاد علیه السلام داشتن بصیرت و بیداری را راهی برای مقابله با خطر استعمار دانست و افزود : وقتی از امام سجاد علیه السلام سوال کردند در مسیر مظلومیت اهل بیت کجا به شما سخت تر گذشت ، سه مرتبه فرمودند شام، چراکه مردم شام بصیرت نداشتند و ولی زمان خود را نمی شناختند. ما باید مراقب خواب غفلت باشیم چرا که استعمار خطرناک است. درواقع یکی از دلایل روضه خوانی بیداری و توجه است.

امام جمعه موقت زیراب باتوجه به فرمایش مقام معظم رهبری درمورد پیغام ترامپ مبنی بر برکناری جان بولتون اظهار داشت : حضرت آقا فرمودند مذاکره با آمریکا غیر خسارت محض معنای دیگری ندارد چراکه طرف مذاکره هدفی جز خسارت ندارد. اینکه ترامپ چنین پیغامی داده است دنبال موضوعات دیگر است.

قبادیان با توجه به مناسبت شکست حصر آبادان به اتحاد ارتش و سپاه در این پیروزی اشاره داشت و گفت: وقتی بنی صدر رفت ، بین ارتش و سپاه اتحاد و ارتباط ایجاد شد و اولین عملیاتی که باهم انجام دادند و منجر به پیروزی شد، عملیات شکست حصر آبادان بود.

او با اشاره به روز جهانگردی  افزود : این مهم است که بتوانیم در بحث جذب گردشگر به شکل و مدل عقلانی و منطقی دست یابیم اما بعضی از طرح های گردشگری کاملا ضد مبانی اسلامی و مسائل اجتماعی است.

خطیب نماز جمعه زیراب با توجه به فرمایش سالهای گذشته مقام معظم رهبری درمورد شهدا ، نسبت به حذف نام شهید از تابلو خیابان ها موضع گیری کرده و خاطر نشان کرد : نباید به این موضوع بی خیال بود. اگر امروز در مقابل حذف نام شهید کوتاه بیاییم فردا قبر شهید را از بین می برند. مقام معظم رهبری چند سال گذشته این خطرات را هشدار دادند و فرمودند عده ای می خواهند فرهنگ و نام شهادت را از میان جامعه ما بردارند.

قبادیان دعوت موکب داران عراقی به تهران را حرکت هوشمندانه مقام معظم رهبری در مقابل شیطنت های دشمن برشمرد و افزود : دعوت موکب داران عراقی پاسخی به شیطنت و حربه دشمن بود که از سال گذشته دشمن به دنبال ایجاد شکاف میان عرب و عجم است. این یعنی اثرگذاری قدرت اربعین و اربعین مقدمه ظهور هست و به هر نحوی در این مقدمه سازی مشارکت داشته باشیم.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار ستاد , اسلایدر , خطبه ها
ارسال دیدگاه